• Kolekcja uniwersalnych mebli kuchennych i pokojowychMINI

Wiemy, jak ważne jest wykorzystywanie każdego kawałka miejsca w niewielkich przestrzeniach, dlatego stworzyliśmy kolekcję mebli kuchennych i pokojowych MINI. Jest ona dedykowana do małych pomieszczeń lub mieszkań wynajmowanych, gdzie liczy się każde dodatkowe miejsce. Meble MINI, chociaż nie zajmują dużo miejsca są bardzo pojemne, a organizacja ich wnętrza nie powinna stanowić żadnego problemu. 

Oferta mebli MINI

Można wybierać spośród:

  • szafek uniwersalnych – które można zastosować zarówno w pokoju, jak i w kuchni (mają 42 cm z frontem głębokości)
  • pojedynczych szafek ściennych – do zawieszenia w dowolnym miejscu i konfiguracji. Do ściany można zamontować jedną szafkę w wybranym obszarze lub kilka obok siebie, aby wykorzystać również przestrzeń znajdującą się w powietrzu.
  • kredensów – które podobnie jak szafki uniwersalne sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu – kuchni, jadalni czy salonie. Możemy stworzyć z nich meblościankę lub funkcjonalną kuchnię.
  • szafek narożnych– na ich górnej powierzchni znajduje się odporny na zarysowania blat. Szafki narożne to niesamowicie pojemny mebel, którego nie powinno zabraknąć w żadnym domu.
  • gotowych zestawów mebli – składających się z szafek dolnych i górnych z półkami i pojemnymi szufladami oraz blatów kuchennych. Zestawy można układać w najróżniejszych konfiguracjach, które w danej przestrzeni dadzą największą ładowność.

Istnieje także możliwość zamówienia gotowego, złożonego zestawu wraz z dostawą mebli, który zaraz po wniesieniu mebli do wnętrza jest gotowy do użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą mebli MINI w naszym salonie meblowym w Elblągu.