• Meble pokojowe i biurowe

W naszym studio mebli kuchennych DAP w Elblągu znajdują się nie tylko elementy wyposażenia kuchennego, ale również pokojowego i biurowego. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje mebli połyskowych a wśród nich:

  • komody – które mogą być zabudowane w całości lub z przeszklonymi elementami witrynowymi. Wykonane w sposób, który umożliwi zaadaptowanie ich do najróżniejszych wnętrz - od pokoi dzieci i nastolatków, aż po salony i biura.
  • szafy – na stabilnych nóżkach, z wygodnymi uchwytami oraz półkami i drążkiem w środku. Są bardzo pojemne, a ich wnętrze stwarza wiele możliwości konfiguracyjnych dla jak najlepszego wykorzystania dostępnej przestrzeni.
  • witryny – przeszklone, z półkami i szufladami, przy których zastosowane zostały wygodne prowadnice rolkowe, umożliwiające ciche i płynne zamykanie szuflad. W witrynach świetnie mogą się prezentować pamiątki z wakacji, książki lub rośliny.
  • słupki – czyli wygodne, wąskie szafy, wyglądem przypominające słupek. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie znajdzie się miejsce na pełnowymiarową szafę.
  • nowoczesne meblościanki – składające się z szafki RTV, poziomych i pionowych witryn z oświetleniem LED, półek ściennych oraz nadstawki, np. na telewizor. Dzięki nim kilka chwil można mieć pięknie urządzony salon.

Oprócz mebli wymienionych w powyższym zestawieniu tworzymy także meble na zamówienie. Nie stanowi problemu dorobienie innych szafek, nakastlików czy półek w identycznym stylu zgodnie z życzeniem zamawiającego. Dla jeszcze większego komfortu naszych Klientów, przy zakupie mebli oferujemy także usługę związaną z ich dostawą i montażem.

Zachęcamy do poszukiwania idealnych rozwiązań do swoich przestrzeni w naszym salonie meblowym DAP w Elblągu.