• Komody do domu, pokoju i biura

Nasze studio mebli kuchennych DAP mieszczące się w Elblągu stale poszerza swoją ofertę. Wiemy, że nasi Klienci nierzadko chcieliby dopasować meble kuchenne do mebli w salonie, pokoju dziennym czy miejscu do pracy, zatem oprócz mebli na wymiar oferujemy również szeroki wybór gotowych mebli połyskowych, a w tym doskonałej jakości, starannie przemyślanych komód. Nasze komody to:

  • ogromny wybór kolorów i wzorów,
  • doskonałe materiały,
  • bardzo duża dowolność aranżacyjna,
  • szuflady, półki i witrynki – zależnie od modelu.

Komody mogą być w całości zabudowane lub miejscami przeszklone. Wykonane są z wytrzymałej płyty MDF, płyt laminowanych i praktycznych uchwytów, na których nie pozostają tłuste ślady, ani odciski palców. Dla jak największej wygody ich użytkowania zastosowaliśmy popularne rozwiązanie, jakim są prowadnice rolkowe. Zapewniają cichą i płynną pracę szuflad. Fronty komód mogą być jednolite, w wybranych przez naszych Klientów kolorach, ale mogą także imitować np. lakierowane drewno.

Uniwersalność i funkcjonalność – czyli meble DAP

Nasze komody są zaprojektowane w taki sposób, aby nie ograniczać możliwości kompozycyjnych żadnego pomieszczenia. Można korzystać z nich na najróżniejsze sposoby. Sprawdzą się, jeśli poszukujemy mebla pod telewizor do salonu, komody do pokoju dziecięcego, dodatkowego miejsca na ubrania w sypialni, kredensu do jadalni czy dodatkowej szafki kuchennej. Ponieważ wykonane są z tych samych materiałów i w tej samej estetyce, co pozostałe dostępne u nas meble połyskowe, można łączyć je z innymi szafkami i tworzyć bardzo funkcjonalne, kreatywne wnętrza.